چهارشنبه 3 بهمن 1397   22:05:10
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/10 دوشنبهاز سوی وزیر اقتصاد صورت گرفت؛
انتصاب مشاور وزیر در امور اقتصادی
دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، عباس عرب مازار را به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در متن حکمی که از سوی دکتر فرهاد دژپسند صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تخصص و توانمندی های جنابعالی، به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب می شوید. انتظار می رود با بکارگیری اندوخته های علمی و تجارب ذی قیمتی که در حوزه های دانشگاهی و نهادهای سیاست گذار کشور کسب نموده اید، گامهای موثری را در جهت ارایه خط مشی های صحیح و سیاست گذاری اصولی برداشته و در گره گشایی از معضلات اقتصادی و معیشتی منشاء اثر گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است، دکتر عباس عرب مازار، مقاطع مختلف تحصیلی خود را در رشته های اقتصاد و اقتصاد سنجی تا مقطع دکترا در دانشگاه تهران و دانشگاه ایالتی میشیگان امریکا طی کرده است و در حال حاضر نیز عضو هیات علمی دانشکده علوم اقتصادي و سياسي دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

بر اساس این گزارش، سمت هایی چون معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه، معاون امور اقتصادی و معاون امور بین الملل وزارت امور اقتصادی و دارایی و رئیس انجمن علمی اقتصاد اسلامی ایران در کارنامه شغلی وی به چشم می خورد.

همچنین کتب و مقالات متعددی نیز در حوزه‌های مختلف اقتصاد، بانکداری اسلامی و اعتبارات خرد، از وی در مجلات علمی به چاپ رسیده است.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir