پنجشنبه 2 اسفند 1397   15:40:05
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/15 دوشنبهطی حکمی از سوی دژپسند؛
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان منصوب شد
طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محسن کاویانی به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در حکم صادره از سوی دکتر فرهاد دژپسند خطاب به محسن کاویانی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان منصوب می شوید.

 

 امیداست با اتکال به خداوند متعال، ضمن هماهنگی با واحدهای ستادی و استانی و انجام وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، با رعایت اصول قانون مداری و اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران موفق و موید باشید.
 

در این حکم، تاکید شده است مواردی چون، پیگیری و اجرای سیاست ها و خط مشی های اقتصادی و مالی کشور در سطح استان، اعمال نظارت بر امور مالی و عملکرد ذیحسابان در استان، پیگیری بهبود مستمر محیط کسب و کار استان، پیگیری امور مولد سازی دارایی های دولت در استان، راهبری و مدیریت مرکز خدمات سرمایه گذاری و تهیه نقشه راه تامین مالی خارجی استان، پیگیری وصول و ارائه گزارش عملکرد درآمد های استان و همکاری و هماهنگی با سازمان ها و واحد های اجرایی استان در پیشبرد اهداف و برنامه های وزارت در اولویت های برنامه های اداره کل مذکور قرار گیرد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir