پنجشنبه 2 اسفند 1397   15:28:12
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/15 دوشنبه
تقدیر رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 مجلس از عملکرد معاونت نظارت مالی و خزانه دار کل کشور
رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1398 مجلس شورای اسلامی از عملکرد معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص گزارش بدهی ها و مطالبات دولت تقدیر کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، غلامرضا تاجگردون با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم صدا و سیمای جمهوری اسلامی از گزارش ارائه شده توسط سید رحمت اله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص "بدهی ها و مطالبات دولت" در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1398 ابراز خرسندی کرد.


وی عنوان کرد: یکی از منظم ترین اقدامات دولت در سال های اخیر، در حوزه اوراق بهادار اسلامی انجام گرفته و دولت، تعهدات خود در قبال اصل و سود اوراق مذکور را بموقع و بدون تاخیر ایفا نموده است. تاجگردون در ادامه، ضمن اعلام ترکیب بدهی ها و مطالبات دولت و اقدامات انجام شده برای مدیریت این بدهی ها و مطالبات به ویژه از طریق ابزارهای تهاتری (اوراق تسویه خزانه)، تاکید کرد: بر خلاف تصور، می توان در طول سال های آتی با استفاده از ابزارهای یاد شده و همچنین انتشار اوراق بهادار اسلامی، اقدامات مناسب و قابل توجهی را در جهت بهبود وضعیت بدهی ها و مطالبات دولت به انجام رساند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir