چهارشنبه 2 آبان 1397   02:13:18
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/8/21 يكشنبه
معاون دفتر ارزیابی عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی در بازدید از مرز چذابه روند خدمات رسانی به زوار را در حد مطلوبی ارزیابی کرد
معاون دفتر ارزیابی عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی در حاشیه بازرسی از مواکب مردمی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی، عنوان کرد: میزبانی از زائران در مرزهای خوزستان و مهران خوب بوده است و در بحث زیرساختی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برای مواکب سال آینده برنامه منسجم تر و بهتری خواهیم داشت.
رضا قمی زاده در گفتگو با روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اظهار داشت: طبق برنامه ریزی از یک ماه قبل و مطابق با روال چند سال گذشته، ستاد مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی و دستگاه های تابعه، برای مراسم اربعین امسال هم برنامه ریزی داشتند بنحوی که بتوانند خدمات شایسته ای از جنبه های تخصصی وزارتخانه و خدمات رفاهی و اسکان به زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ارائه کنند.

وی افزود: باتوجه به هماهنگی های انجام شده، قرار بود که در چهار مرز چذابه، شلمچه، مهران و خسروی بتوانیم خدمات بانکی، بیمه‌ای و گمرکی را به شکل مطلوب به مردم ارائه کنیم. و موکب مردمی این وزارتخانه در چهار مرز فعال باشد.

معاون دفتر ارزیابی عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی، اضافه کرد: در سه مرز شلمچه، چذابه و مهران فعالیت های این وزارتخانه به طور وسیع و به نحو مطلوبی انجام شد اما در مرز خسروی با توجه به عدم آمادگی طرف عراقی تردد به خاک عراق صورت نگرفت و ما هم خدماتی برای زوار در آنجا نداشتیم.

وی با اشاره به بازدیدی که روز قبل از مرز شلمچه داشته است بیان کرد: در این مرز نیز در بحث گمرکی، بانکی و بیمه ای امکانات خوبی به زائران و اتباع خارجی داده می شد، همچنین نظم خوبی در آنجا حاکم است.

وی در ارتباط با اینکه چرا یک نهاد دولتی در بین نهاد های مردمی در بحث اربعین ورود کرده و میزبان زوار است عنوان کرد: این موکب ها به شکلی مردمی هستند و در مجموع، کارکنان، مدیران، مسئولان وزارت خانه ۳ سال است که این حرکت خودجوش را، از درون مجموعه شروع کرده اند و برنامه های آنها  مورد حمایت وزیر، مدیران و سایر دستگاه های حاکم بوده است.  همچنین این موکب داریها ،را یک حرکت مردمی میدانم که با همکاری نهادهای مردمی شکل گرفته است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir