شنبه 4 اسفند 1397   00:21:34
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/24 سه‌شنبه
بازدید نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان فارس ؛ از پروژه سرمایه‌گذاری خارجی تولید پاستا و غذاهای آماده در منطقه ویژه اقتصادی شیراز
دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان فارس، از آخرین وضعیت پیشرفت طرح سرمایه‌گذاری خارجی تولید انواع پاستا و غذاهای آماده در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی فارس، در این بازدید دائی اظهار داشت: طرحهای سرمایه گذاری خارجی از این نوع، علاوه بر ایجاد رشد اقتصادی و اشتغال موجب ورود فناوریهای نوین به استان نیز خواهد گردید.

بنا براین گزارش؛ پروژه تولیدانواع پاستا وغذاهای آماده با مشارکت سرمایه گذار ایتالیایی به ارزش 2.9 میلیون دلار در منطقه ویژه اقتصادی شیراز و در زمینی به مساحت 2800 مترمربع در دست احداث می باشد که در آبان ماه سالجاری موفق به اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی از هیات سرمایه گذاری کشور گردیده و تاکنون از پیشرفت مناسبی بالغ بر 50 درصد برخوردار بوده و طی چندماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

این واحد تولیدی بخشی از انرژی مورد نیاز خود را با استفاده از پانل‌های خورشیدی از طریق نور خورشید تامین می‌نماید که نقش بسزایی در کاهش آلایندگی و حفظ محیط زیست خواهد داشت.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir