دوشنبه 19 آذر 1397   23:20:52
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/22 سه‌شنبه
تقدیر معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان خوزستان از ذیحسابان، امنای اموال و راهبران برتر سامانه سادا
در اجرای هر چه بهتر پروژه مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت، شنبه 19 اسفند ماه، از عوامل استانی مرتبط با این پروژه، توسط معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان خوزستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، طی دیداری صمیمانه از ذیحسابان، امنای اموال و راهبران برتر سامانه سادا که در بهتر شدن اجرای این پروژه مشارکت و همکاری بیشتری داشته اند، با اهدا لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، با اشاره به اهمیت توجه به امور اموال دولتی، به خصوص سامانه سادا و همچنین وجود حدود دو هزار ملک در استان خوزستان با سطح تکمیل 80% در سامانه سادا، گفت: استان خوزستان جزو سه استان برتر در اجرای سامانه سادا و مقام سوم در ارزیابی عملکرد ادارات اموال استان ها در کشور است و این موفقیت ها نشان دهنده توجه و تلاش عوامل مجموعه در تحقق اهداف وزارت متبوع و برنامه های اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان است.

ادیب زرگانی افزود: این تقدیر و تشکر در مقابل ایثار و حس مسئولیت پذیری همکاران ما ناچیز است و تقدیر اصلی را مردم با رضایت خود از دولت و خدمت گزاران آنها ابراز می کنند و هیچ رضایت و خوشحالی ای بالاتر از رضایت خداوند و بندگانش برای ما وجود ندارد. این که ما مراتب تقدیر و تشکر را از زبان مردم و ارباب رجوع های خود بشنویم، بسیار با ارزش است.

وی گفت: امیدوارم این موفقیت استمرار داشته باشد و همواره تلاش کنیم جایگاه اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان را در خدمت به مردم افزایش دهیم و روز به روز کیفیت مطلوب تری از خدمات خود نشان دهیم.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir