چهارشنبه 3 بهمن 1397   21:44:12
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/8 شنبه
برگزاری کارگاه آموزشی بررسی قوانین و مقررات مالی برای ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی
کارگاه آموزشی آخرین تغییرات در پروتکل حسابداری تعهدی و سامانه نظارت آنی معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری کل کشور(سناما) برای کلیه ذیحسابان و مسئولین تنظیم حسابهای دستگاههای اجرایی مشمول ماده‌ 95 قانون محاسبات عمومی در محل سالن کنفرانس این اداره‌کل در تبریز تشکیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، در این جلسه محمد حقیقی معاون ذیحساب اداره کل امور مالیاتی استان توضیحاتی درخصوص آخرین تغییرات به وجود آمده در سامانه سناما، دستورالعمل حسابداری بخش عمومی نسخه 1397 و نحوه ارزیابی دستگاههای دولتی در شاخص حسابداری تعهدی را ارائه داد. در ادامه علی عابدینی آخرین تغییرات اوراق و مدارک اسناد خزانه را برای حضار توضیح داد.

وی خواستار ارسال سریعتر اسناد و مدارک مرتبط با اسناد خزانه، جهت بررسی و تأیید اعتبارات تملک داراییهای سرمایه‌ای شد.
 

در پایان به ابهامات و سؤالات مطروحه حضار در مورد صورتهای مالی، یادداشتهای همراه و ... پاسخ داده شد. شایان ذکر است این کارگاه آموزشی با دستور بررسی بخشنامه ها و دستورالعمل حسابداری تعهدی و نحوه ارسال صورت حساب ماهانه تشکیل شد.

-  جناب آقای لایحی، معاون محترم نظارت مالی و رئیس خزانه

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir