چهارشنبه 3 بهمن 1397   21:44:48
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/9 يكشنبه
پیگیری طرح های مهم اقتصادی و سرمایه گذاری استان یزد در وزارت اقتصاد
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد به منظور پیگیری طرح های مهم اقتصادی و سرمایه گذاری در نشست های مرتبط با حوزه های مختلف کاری شرکت و با مقامات و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " علی نمازی " در دیدار با احمد جمالی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، مشکلات اجرایی موجود در فرایند صدور مجوز سرمایه گذاری خارجی 8 پروژه از استان یزد را مورد بررسی قرار داد.
 

وی همچنین در دیدار با سخایی مدیر کل دفتر مطالعات آینده‌پژوهی، مدلسازی و مدیریت اطلاعات اقتصادی، وزارت اقتصاد بر ضرورت استفاده از ظرفیت های مطالعاتی این دفتر جهت بررسی و رفع مشکلات موجود در حوزه اقتصادی استان یزد تأکید کرد.
 

عمادالدین سخایی نیز در این دیدار ضمن تشریح جایگاه وزارت اقتصاد در فرایند تصمیم سازی و تصمیم گیری حوزه سیاست گذاری اقتصادی کشور بر ضرورت مشارکت اثر بخش استان ها در این فرایند تاکید نمود.
 

نماینده وزیر امور اقتصاد و دارایی در استان یزد با حضور در مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار کشور آخرین وضعیت راه اندازی سامانه دریافت، انعکاس و پیگیری رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوزهای کسب و کار (دادور)، سامانه میز مشاوره کسب و کار ( یاور) و سامانه صدور مجوزهای کسب و کار کشور(سام)  را در استان پیگیری کرد.
 

علی فیروزی مدیر کل این مرکز نیز پیشرفت سامانه های یاد شده در استان یزد را مناسب ارزیابی کرد و با قدردانی از تلاش های صورت گرفته از ثبت رکورد صدور مجوز یک فعالیت خاص در یک روز در استان یزد از طریق سامانه دادور خبر داد و گفت: این رویداد در کشور بی نظیر است.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir