پنجشنبه 2 اسفند 1397   15:30:06
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/17 چهارشنبه
استان همدان: اهتمام مدیران وزارت اقتصاد در اجرای هر چه بهتر برنامه‌های پیروزی انقلاب اسلامی
در آغاز جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، نمایشگاه دستاورد‌های ۴۰ ساله دستگاه‌های اجرایی استان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی همدان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،"محمودی" نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، گفت: این نمایشگاه با همکاری و حضور دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت اقتصاد در استان ۱۸ بهمن ماه برقرار است.

وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی مناسب در راستای به نمایش گذاشتن دستاوردها و خدمات ارائه شده به مردم در ایام دهه مبارک فجر صورت می‌گیرد.

محمودی با اشاره به نقش مهم همدلی و هم افزایی بین دستگاههای اجرایی در استان، گفت: غرفه اقتصاد و دارایی استان به همراه دستگاه های تابعه وزارتخانه متبوع از جمله امور مالیاتی، بانکها، بیمه ها، بورس،گمرک و اموال تملیکی تلاش می کند تا اقدامات خود را طی 40 سال گذشته در معرض دید عموم قرار دهد.

نماینده وزیر و مدیرکل دارایی استان، افزود: با توجه به رسالت وزارت اقتصاد و دارایی در راستای اقتصاد کلان کشور، اقدامات خوبی در حوزه سرمایه گذاری خارجی در استان همدان اتفاق افتاده است. از جمله سرمایه گذاری به مبلغ 116 میلیون دلار در استان در حوزه های مختلف و با حضور سرمایه گذارانی از کشورهای اروپایی که موجب تولید اشتغال 1554 نفر در استان شده است.

وی ضمن اشاره به نقش مهم مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان، گفت: در این مرکز کلیه خدمات مربوط به ارائه مشاوره به متقاضیان داخلی و خارجی انجام می گیرد.

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان همچنین، افزود: بهبود فضای کسب و کار از دیگر اقدامات مهم این اداره کل در استان می باشد. محمودی بیان کرد: 80 درصد فعالیت سازمان اقتصاد و دارایی در استان برون سازمانی است که در موفقیت سایر دستگاههای اجرایی بسیار تأثیر گذار است.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان خاطرنشان کرد: در نمایشگاه مذکور، کارگاه آموزشی بورس برای علاقه مندان برگزار می شود.

وی ادامه داد: مدیران زیر مجموعه وزارت اقتصاد با توجه به شرایط و حساسیت جامعه امروز ایران باید در اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مد نظر این ایام، اهتمام ورزند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان به همراه "عراقی" معاون امور عمرانی استانداری و "عسگریان" مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان،^ ضمن بازدید از غرفه امور اقتصادی و دارایی از غرفه های دیگر این نمایشگاه بازدید کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir