دوشنبه, 25 شهريور 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۱۸۱۲۵۵
برگزاری دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اقتصاد در استان فارس
دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان فارس در سالجاری به ریاست "دائی" نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس و با حضور اعضای شورا و معاونین دانشگاه شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، دائی ضمن تشکر از مشارکت و حضور مؤثر مدیران دستگاه های تابعه استانی در جلسات شورا طی یک سال گذشته، از برگزاری منظم جلسات و دستیابی به اهداف شورا و همچنین رسیدگی، پیگیری و حل موارد و مسائل مطرح شده در این جلسات ابراز خرسندی کرد.

وی با اشاره به اولویت های وزارت اقتصاد مانند اصلاح نظام بانکی، گفت: بیشترین تاکید مقام عالی وزارت بر رسیدگی به معوقات بانکی و ارائه تسهیلات به بنگاههای اقتصادی است.

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس با تاکید بر لزوم تشکیل ستاد سفرهای نوروزی توسط سازمانهای تابعه وزارت متبوع در استان،  افزود:  با توجه به حجم بالای سفر به این استان در ایام نوروز، نسبت به اطلاع رسانی و ارائه خدمات ویژه درون و برون شهری و همچنین حضور کارمندان به صورت شیفتی در ایام تعطیل اقدام شود.

در این جلسه موضوعاتی مانند اقدامات و دستاوردهای رویداد ملی شو(2)، معافیت مالیاتی پارک های علم و فناوری، ترخیص تجهیزات پروژه سرمایه‌گذاری خارجی آزمایشگاه مرکزی شیراز و تامین انبار برای اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مطرح شد و اعضای جلسه درباره آن ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه، رئیس شورا با اهداء لوح تقدیر از مشارکت و همکاری اعضای شورا در سال 1397 تقدیر و تشکر کرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0