سه‌شنبه, 19 آذر 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ 
  • کد خبر : ۱۸۱۴۴۳
تاكید مدیركل امور اقتصادی و دارایی خوزستان بر بهبود فضای كسب و كار و جذب سرمایه گذاری خارجی در استان در سال رونق تولید
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان در اولین نشست سال 1398 با کارمندان این سازمان با تشریح سخنان مقام عالی وزارت و هدف گذاری و برنامه ریزی برای سال جدید بر بهبود فضای کسب و کار و جذب سرمایه گذاری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در این نشست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان ضمن همدردی با هموطنان سیل زده، به تشکیل جلسات جهت جبران خسارات و آسیب های وارد شده توسط دولت اشاره کرد.

محسن کاویانی اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال 1398 به عنوان سال "رونق تولید"  و همچنین نامگذاری سال های اخیر در حوزه اقتصادی توسط مقام معظم رهبری، در ادامه تلاش جهت تقویت اقتصاد کشور؛ نقش وزارت اقتصاد به عنوان یک ابر وزارت بسیار پر رنگ و مهم است.

نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در استان خوزستان افزود: برای رونق تولید فرصت ها و ماموریت های بسیار زیادی پیش رو داریم که باید از این فرصت ها استفاده کرد؛ همچنین باید تحقیق و مطالعات در خصوص مأموریت ها و خط مشی وزارت در جهت رونق تولید صورت گیرد، که چه اقدامی انجام دهیم تا بتوانیم به رونق تولید برسیم.

کاویانی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی کشور گفت: گمرکات که ورودی کشور هستند، اداره مالیاتی که گردش مالی در آن صورت می گیرد، بانک ها نیز نقش بسیار کلیدی در بحث مولدسازی و تسهیلات به تولیدکنندگان دارند و ساماندهی اموال دولت که دستگاه های اجرایی درگیر آن هستند از وظایف مهم وزارت اقتصاد در مبحث رونق تولید است.

کاویانی عنوان کرد: در سال رونق تولید، معاونت اقتصادی فعالیت خود را در حوزه بهبود فضای کسب و کار و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان خوزستان و تحقیق و ارائه مقالات علمی، متمرکز کند و معاونت نظارت مالی، مولدسازی دارایی ها و نظارت مستمر بر ذیحسابی ها را پیشرو خواهد داشت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.4.0
    V5.5.4.0