شنبه, 10 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ 
  • کد خبر : ۱۸۱۶۷۳
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان
نگهداشت و حفاظت از لغزش كاركنان از وظایف مهم حراست ها است
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در نشست شورای هماهنگی مسئولان حراست های دستگاه های استانی، تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی که در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان برگزار شد اظهار داشت: نگهداشت کارکنان به معنای پیشگیری عملیاتی از تخلف و جلوگیری از لغزش آنان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان؛ محسن کاویانی در اولین نشست شورای هماهنگی مسئولان حراست های دستگاه ها افزود: حراست ها چشم دستگاه هستند و چشم مهم ترین عضو بدن است که به واسطه آن می تواند دنیا و اطراف آن را ببیند و این نوع دیدن باید مطابق با نگاهی که مدنظر خداوند می باشد هم راستا باشد.

 

وی اظهار کرد: پیشگیری یکی از وظایف ذاتی حراست است اما این پیشگیری باید به صورت عملیاتی انجام شود. حراست ها باید دلسوز، صادق و برای رضای خداوند نگاهی حمایتی به کارکنان داشته باشند و همیشه در پیشگیری ها یک گام از افراد جلوتر باشند.

 

کاویانی افزود: اگر حراست ها توانستند کارکنان را حفاظت کنند، در واقع زندگی آن ها و همه را بیمه می کنند زیرا فردی را از یک لغزشی حفظ کردند و برای حراست ها باقیات و صالحاتی نوشته می شود.

 

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اضافه کرد: اهمیت حراست ها برای مدیران دو چندان است؛ این که اگر پیام ها را به موقع به مدیران ارسال کنند در نتیجه مدیران قطعاً تصمیمات به موقع و صحیحی خواهند گرفت در غیر اینصورت پیام های با تأخیر و یا عدم انتقال صحیح، تصمیمات ناصحیحی از سوی مدیر را به دنبال خواهد داشت.

 

کاویانی افزود: نقش حراست با توجه به شرایط اقتصادی کشور و جنگ اقتصادی که وجود دارد این است که از فعالیت های اقتصادی مردم آگاه و آن فعالیت ها را رصد کند.

 

وی افزود: در مورد پولشویی تحقیقات بیشتر و آگاه سازی کارکنان صورت گیرد و این اطلاع رسانی به صورت مدام و پیوسته انجام شود.

 

کاویانی خطاب به حراست های دستگاه های استان تابعه وزارت اقتصاد تأکید کرد: برای پیشبرد اهداف کمک حال و مشاور برای مدیر باشید؛ به کارکنان امید دهید و با آنان دوست، رفیق و صادق باشید و در تمامی بخش ها از آخرین روش های آموزشی حراستی استفاده کنید و بر محیط اشرافیت داشته باشید.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0