شنبه, 10 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ 
  • کد خبر : ۱۸۱۶۷۹
نشست مشترك با دو سرمایه‌گذار داخلی در چهارمین جلسه مركز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی‌
چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان به ریاست رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌غربی برای بررسی درخواست دو سرمایه‌گذار برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، در این جلسه که با حضور دو سرمایه‌گذار داخلی برگزار شد، روند سرمایه‌گذاری دو سرمایه‌گذار در حوزه تولید سیلیکون‌های جامد گریپ متالوژی و تولید روغن‌های خاص مورد بررسی قرار گرفت.

این دو سرمایه‌گذار متمایل به سرمایه‌گذاری در آذربایجان‌غربی هستند که در صورت تحقق این امر، میزان سرمایه‌گذاری اولیه هرکدام از آنها 50میلیون دلار خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌غربی در این جلسه با اشاره به نگاه ویژه استاندار و مسئولان استان برای دعوت از سرمایه‌گذاران و حضور آنان در استان، گفت: در این استان به دنبال آماده‌سازی بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری هستیم و از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان می‌خواهیم مسائل و مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران در استان را حل کنند.

وی تسریع در واگذاری مجوزهای لازم برای سرمایه‌گذاری را مورد تأکید قرار داد و افزود: مؤلفه زمان برای سرمایه‌گذاران بسیار ضروری و حیاتی است، بنابراین تمامی مجوزهای لازم برای سرمایه‌گذاری در استان باید در حداقل زمان ممکن صادر گردد.

در ادامه جلسه، سرمایه‌گذاران مدعو به تشریح پیشنهاد‌ها و مشکلات موجود برای آغاز روند سرمایه‌گذاری پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0