يکشنبه, 22 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ 
  • کد خبر : ۱۸۲۵۹۷
در مراسمی به همین منظور صورت گرفت:
تقدیر وزیر اقتصاد از زحمات خبرنگاران رسانه های گروهی
 وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسمی که از سوی این وزارتخانه به منظور تقدیر از زحمات خبرنگاران برگزار شده بود، طی سخنانی از تلاش های جهادگونه خبرنگاران رسانه های گروهی و جدیت و پرسشگری آنها در راستای ایفای وظایف تخصصی و حرفه ای خود، قدردانی کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی ایران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طی سخنانی در این مراسم که به همت روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل باشگاه بانک سپه برگزار شد، با بیان این مطلب تصریح کرد: دولت برای افزایش ضریب موفقیت خود، در اجرای برنامه های اقتصادی باید با تکیه بر همیاری رسانه ها جایگاه ویژه ای برای بعد فرهنگ سازی و ایمن سازی فکری جامعه، اقدام کند.


وی تصریح کرد: خوشبختانه جامعه رسانه ای کشور در این جنگ همه جانبه اقتصادی و رسانه ای دشمن، در زمینه اطلاع رسانی توام با حفظ آرامش و بهبود محیط روانی جامعه، تلاشی ستودنی داشت و توانست به نحوی عمل کند که فضای اقتصادی کشور، کمترین تاثیر منفی را متحمل شود.


این گزارش حاکی است، در ادامه، علی ربیعی سخنگوی دولت به عنوان یکی از مهمانان ویژه مراسم، طی سخنانی با تقدیر از عملکرد رسانه ها در جنگ تبلیغاتی و اقتصادی کشور، خواستار هوشیاری بیشتر خبرنگاران در مقابله با هجمه های دشمن در این خصوص شد.


همچنین الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مدیر مسئول روزنامه های اعتماد و تعادل نیز در بخش دیگری از این مراسم به عنوان یک فعال رسانه ای طی سخنانی با تاکید بر لزوم ارتقای جایگاه رسانه ها، رفع مشکلات معیشتی و توجه به تامین امنیت حرفه ای و شغلی خبرنگاران، عملکرد آنها را به عنوان یاور و همکار بسیار تاثیر گذار نظام جمهوری اسلامی در جنگ تبلیغاتی دشمن، ستودنی خواند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0