پنج‌شنبه, 23 مرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
  • کد خبر : ۱۸۷۶
انتصاب مشاور وزیر در امور اقتصادی
دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، عباس عرب مازار را به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در متن حکمی که از سوی دکتر فرهاد دژپسند صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تخصص و توانمندی های جنابعالی، به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب می شوید. انتظار می رود با بکارگیری اندوخته های علمی و تجارب ذی قیمتی که در حوزه های دانشگاهی و نهادهای سیاست گذار کشور کسب نموده اید، گامهای موثری را در جهت ارایه خط مشی های صحیح و سیاست گذاری اصولی برداشته و در گره گشایی از معضلات اقتصادی و معیشتی منشاء اثر گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است، دکتر عباس عرب مازار، مقاطع مختلف تحصیلی خود را در رشته های اقتصاد و اقتصاد سنجی تا مقطع دکترا در دانشگاه تهران و دانشگاه ایالتی میشیگان امریکا طی کرده است و در حال حاضر نیز عضو هیات علمی دانشکده علوم اقتصادي و سياسي دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

بر اساس این گزارش، سمت هایی چون معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه، معاون امور اقتصادی و معاون امور بین الملل وزارت امور اقتصادی و دارایی و رئیس انجمن علمی اقتصاد اسلامی ایران در کارنامه شغلی وی به چشم می خورد.

همچنین کتب و مقالات متعددی نیز در حوزه‌های مختلف اقتصاد، بانکداری اسلامی و اعتبارات خرد، از وی در مجلات علمی به چاپ رسیده است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0