تازه های خبری
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۹۰۷۶۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ 
۲۲:۲۳:۴۴
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، درگذشت والده مکرمه حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کل کشور را به وی تسلیت گفت.
کد خبر : ۱۹۰۷۴۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ 
۱۸:۱:۴۸
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، درگذشت برادر دکتر علیرضا آوایی، وزیر دادگستری را به وی تسلیت گفت.
در راستای برگزاری تورهای رسانه ای وزارت اقتصاد از سوي سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انجام گرفت: بازدید خبرنگاران بیش از ۵۰ رسانه از امحاء كالاهای قاچاق و متروكه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی 
کد خبر : ۱۹۰۶۵۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ 
۹:۲۵:۳۶
در راستای برگزاری تورهای رسانه ای وزارت اقتصاد از سوي سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انجام گرفت: بازدید خبرنگاران بیش از ۵۰ رسانه از امحاء کالاهای قاچاق و متروکه سازمان جمع آوری و فروش اموال ...
کد خبر : ۱۹۰۶۴۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ 
۱۵:۲۳:۴
رئیس کل سازمان خصوصی سازی از آغاز واریز سود سهام عدالت سال مالی 1397 شرکتهای حاضر در سبد سهام عدالت به حساب مشمولان از امروز(شنبه، 3 اسفند) خبر داد.
کد خبر : ۱۹۰۶۴۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ 
۱۵:۲۰:۲۰
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار آخرین وضعیت مذاکره با وزارت اقتصاد برای عرضه اموال مازاد بانک‌ها در بورس را تشریح کرد.
رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور: هوشمند سازی نظام مالیاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است 
کد خبر : ۱۹۰۵۳۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ 
۱۳:۱۵:۳
پارسا رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: توجه به هوشمند سازی یا مدرن سازی نظام مالیاتی موضوعی با اهمیت است که منوط به دریافت تمامی ریزداده‌های مربوط به درآمد، ثروت و مصرف افراد است.
کد خبر : ۱۹۰۲۴۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
۱۵:۲۷:۳۰
رییس سازمان بورس و اوارق بهادار: "پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان محورهای فرهنگ سازی، تلاش می کنند تا روش صحیح سرمایه گذاری در کشور را به همگان آمو ...
کد خبر : ۱۸۹۳۴۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ 
۱۲:۲۴:۴۶
سازمان بورس و اوراق بهادار و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
صفحه1از212.بعدي.برو

5.6.3.0
گروه دورانV5.6.3.0