چهارشنبه, 1 آبان 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۸۲۰۱۹
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان:
سازمان اموال تملیكی حافظ حقوق مردم و دولت است
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان در مراسم تودیع و معارفه مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خوزستان گفت: سازمان اموال تملیکی حافظ حقوق مردم و دولت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان در مراسم تودیع و معارفه مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خوزستان اظهار کرد: سازمان اموال تملیکی به عنوان یکی از سازمان های تابعه وزارت نقش مهمی را در جمع آوری و گردآوری اموال دارد؛ این سازمان حافظ حقوق مردم و دولت است.

محسن کاویانی افزود: با توجه به این که استان خوزستان در بخشی منشأ ورود کالاهای قاچاق است و راه های ارتباطی استان مستعد ورود قاچاق است؛ لذا برای افراد سودجو جذبه ای دارد که کالاهایی را وارد استان یا از استان خارج کنند، امیدواریم مدیر جدید با تلاش و برنامه ریزی خوب و مناسب و تعامل با دستگاه های ذیربط بتواند این مسیر را ادامه دهد.

در ادامه این نشست طی حکمی که از سوی معاون فروش اموال تملیکی قرائت شد؛ جمشید قسوریان جهرمی، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور، فریبرز گرگی را به عنوان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خوزستان منصوب کرد.

بر اساس این حکم، سیدرضا حسام که 24 سال در سمت مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خوزستان فعالیت می کرد، جای خود را به فریبرز گرگی داد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خوزستان 3 تیر ماه با حضور سیدحسین میرمعینی عضو هیأت مدیره و معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، امید سنایی پور مدیر حراست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و جمعی از مسئولان و مدیران کل دستگاه های استانی تابعه وزارت متبوع در خوزستان در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0