يکشنبه, 6 بهمن 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ 
  • کد خبر : ۱۸۵۲۷۴
كسب رتبه برتر اداره كل اقتصادی استان در ارزیابی عملكرد دستگاههای اجرایی
محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی با تقدیم تقدیرنامه از نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی تقدیر و تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، در این مراسم که هر ساله به منظور معرفی و تجلیل دستگاههای برتر در زمینه ارزیابی عملکرد برگزار می گردد ، محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی با تقدیم  تقدیرنامه ازدرخشانی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی  و کارکنان اداره کل  تقدیر و سپاسگزاری کرد .

 

شایان ذکر است این تقدیر در جشنواره شهید رجایی و درسالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی با حضور استاندار، معاونین استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی صورت پذیرفت.

 

در متن این تقدیر نامه آمده است جشنواره شهید رجایی با هدف ایجاد فضای رقابتی و فرصتی برای معرفی از الگوهای برتر در مسیر نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاههای اجرایی و توسعه و تحول در نظام اداری انجام می پذیرد . در سال رونق تولید از همت و تلاش ارزنده جنابعالی و مجموعه همکاران آن دستگاه در راستای توسعه و اعتلای کشور و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی بین دستگاههای اجرایی شرکت کننده در ارزیابی سال 1397 دستگاههای اجرایی استان گروه عمومی ، اجتماعی و قضایی را که حاصل تلاش همه جانبه و صادقانه مدیریت و کارکنان آن دستگاه است را تبریک عرض نموده استمرار توفیقات را در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) ، در سایه رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری در راستای بهبود و ارتقای بهره وری و تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید از حضرت رب العزه مسئلت دارم .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0