شنبه, 10 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۸۷۰۸۳
دیدار مشاور وزیر در امور ایثارگران و مدیر كل اقتصادی خراسان شمالی با همكاران خانواده شاهد
ثقفی مشاور وزیر در امور ایثارگران و درخشانی در دیداری صمیمی با همکاران خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اداره کل خراسان شمالی مسائل و مشکلات آنها را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان خراسان شمالي، در جلسه ای که با حضور ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران، مدیر کل، مظفری نماینده امور ایثارگران در بانک کشاورزی و تمامی همکاران خانواده شهدا، جانبازان  و ایثارگران اداره کل برگزار شد، درخشانی نماینده وزیر و مدیر کل اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ضمن تقدیر و تشکر از حجه الاسلام والمسلمین ثقفی بابت حضور در جلسه و تکریم و تقدیر از خانواده شهدا و بیان اهمیت خون شهدا و حفظ حرمت آن از آنها خواست تا مسائل و مشکلات خود را بیان نمایند.

در ادامه جلسه نیز همکاران ایثارگر ضمن تقدیر از درخشانی به جهت حسن توجه وی، مسائل و مشکلات خود اعم از ماموریت آموزشی، ارتقاء و انتصابات و ....را مطرح نمودند.

در پایان جلسه حجه الاسلام ثقفی ضمن پاسخ به سوالات همکاران و قول مساعدت و پیگیری به نگاه دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی که نگاه ارزشی و ایثارگری دارد اشاره کرد و افزود: هیچ وقت اجازه ندهید بهانه های مختلف نشاط و امید را از شما بگیرد .

شایان ذکر است در پایان جلسه از همکاران ایثارگربه صورت معنوی و مادی تقدیر شد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0