شنبه, 10 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۸۷۰۸۵
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه استانی وزارت اقتصاد
ششمین جلسه" شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران و مدیران استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی،  این جلسه که با حضور ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران، مظفری نماینده امور ایثارگران در بانک کشاورزی، درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، یعقوبی نژاد مدیر کل امور مالیاتی، جعفری مدیریت گمرکات استان، هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی ، اعتماد گلستانی مدیر اموال تملیکی و مدیران بانک های دولتی و نیمه دولتی و بیمه های استان بود در سالن جلسات اداره امور شعب بانک ملی استان برگزار شد.

درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در این جلسه، ضمن تشکر از حجه الاسلام و المسلمین ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران به خاطر حضور در جلسه به تشریح شرایط استان اعم از نرخ تورم ، میزان سرمایه گذاری در استان، آمار ایثارگران اداره کل پرداخت  .

درخشانی در ادامه جلسه از حاضرین جلسه خواست ضمن معرفی خود به بیان عملکرد و آمار ایثارگران دستگاه های خود بپردازند.

هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی در ادامه جلسه ، به ارائه گزارش منابع ، مصارف و مطالبات سیستم بانک های استان پرداخت و گفت: با توجه تعهدات سیستم بانکی در استان به خاطر سیل و سفر ریاست جمهوری مصارف استان زیاد و از سوی بانک مرکزی متضرر می شویم.

در ادامه جلسه یعقوبی نژاد مدیرکل امور مالیاتی به ارائه گزارش عملکرد اداره کل امور مالیاتی علی الخصوص درآمدهای مالیاتی اعم از مالیات مستقیم و ارزش افزوده در سال 1398 پرداخت.

وی در ادامه به ارائه آمار استرداد ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری ها ، تعداد اظهارنامه ها و آمار ایثارگران اداره کل امور مالیاتی پرداخت .

در ادامه جعفری مدیریت گمرکات استان نیز به ارائه گزارش درآمدهای گمرک ، صادرات و واردات پرداخت .

اعتماد گلستانی مدیر اموال تملیکی استان در ادامه به ارائه گزارش عملکرد اموال تملیکی استان و میزان قاچاق کالا در سال جاری پرداخت.

در پایان جلسه حجه الاسلام ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران از دید مثبت مدیران تشکر کرد و افزود: بشر جز با توسل به اهل بیت راه به جایی نخواهد برد.

وی در ادامه گفت: اگر اتکا به نفس داشته باشیم و به علم و دانش خود متکی و مستغنی از پیامبر و اهل بیت باشیم موفقیت میسر نمی گردد.

مشاور وزیر در پایان از دکتر دژپسند به عنوان ایثارگر یاد کرد و گفت: از فعالیت مدیران که حیث معنوی و ریشه در اخلاص دارد تشکر می نمایم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0