يکشنبه, 17 آذر 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ 
  • کد خبر : ۱۸۷۲۸۹
برگزاری جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی
سی و هفتمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی تشکیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، این جلسه به میزبانی اداره کل امور مالیاتی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز با شرکت مدیران کل، رؤسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی شامل؛ (امور اقتصادی و دارایی،‌ امور مالیاتی، گمرک، بیمه ایران، بانک ملی، بورس و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجان شرقی) برگزار شد.

 

در این جلسه علی اصغر عباس‌زاده، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی و رئیس شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی در خصوص سفر معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی طی ماه آینده به استان آذربایجان شرقی گفت: هدف از این سفر ارائه گزارش وضعیت مجموعه و واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان و ارائه مشکلات و مسایل واحدهای استانی به مرکز است.

 

وی افزود: باید آمادگی های لازم را کسب کنیم و اگر مشکل و چالش‌هایی وجود دارد آن را رفع نمائیم.

 

عباس‌زاده با اشاره به الزام اجرا شدن مصوباتی که در جلسات شورای هماهنگی مطرح می شود گفت: باید درصدد حل و رفع مشکلات و چالش هایی که در جلسات مطرح می شود باشیم و اجرائی شدن مصوباتی که در جلسات شورای هماهنگی مطرح می شود را پیگیری کنیم تا به طور قطعی شاهد اجرایی شدن این مصوبات باشیم.

 

وی درخصوص برگزاری مسابقات ورزشی بین کارکنان منطقه 2 کشوری وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی گفت: امسال جشنواره ورزشی به صورت منطقه‌ای برگزار شد و باتوجه به اینکه استان ما دبیر منطقه 2 است.

 

نخستین جشنواره ورزشی کارکنان منطقه 2 کشوری وزارت امور اقتصادی و دارایی به همراه استان گیلان در استان آذربایجان شرقی برگزار شد. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی گفت: از سال آینده این مسابقات از بین کلیه واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استانها انتخاب و اجرا می‌شود و نفراتی که رتبه برتر را کسب نمایند به مرحله نهایی که در شهر ساری برگزار می شود راه می‌یابند.

 

وی اظهار امیدواری کرد تا با سعی و تلاش مسئولین ورزش دستگاههای اجرایی عضو شورا و همکاران سال آینده با کسب آمادگی های لازم در این مسابقات شرکت کنیم و شاهد نتیجه مثمر ثمر باشیم.

 

در ادامه غلامرضا شریفی مدیرکل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی گفت: یک سهمیه مصوب استانی داریم که در قانون بودجه تکلیف می‌شود که تکلیف اساسی بوده و یک سهمیه سازمان و نظام مالیاتی کشور که متفاوت با ارقام و اعداد سهمیه‌ی مصوب است را داریم.

 

وی افزود: ارزیابی که در نظام امور مالیاتی و عملکرد امور مالیاتی اتفاق می‌افتد بر مبنای سهمیه سازمانی می‌باشد.

 

وی اظهار امیدواری کرد تا با سعی و تلاش همکاران آهنگ رشد تحقق درآمدهای استان و تحقق درآمدهای پیش‌بینی سازمان تا پایان سال ادامه دار باشد.

 

 شایان ذکر است این جلسه با دستورهای؛ ارائه توضیحات لازم درخصوص حضور معاون محترم امور حقوقی و مجلس وزارت متبوع در جلسه آتی شورای هماهنگی واحدهای تابعه استان (آذرماه سال جاری) توسط مدیرکل محترم امور اقتصادی و دارایی، بررسی موضوع تمدید تفاهم نامه استفاده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از انبارهای گمرک تبریز، بررسی دلایل عدم تحقق برگزاری جلسه مسئولین IT سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با ستاد نظارت گمرکات استان و مشکل اظهارنامه های متروکه در سامانه تجارت فرامرزی تشکیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.4.0
    V5.5.4.0