دوشنبه, 16 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ 
  • کد خبر : ۱۸۷۷۸۹
برگزاری جلسه ستاد سرمایه گذاری استان خراسان شمالی
جلسه ستاد سرمایه گذاری استان با حضور شجاعی استاندار و درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و دبیر ستاد سرمایه گذاری خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، در این جلسه که با حضور شجاعی استاندار خراسان شمالی، قنبری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و دستگاههای عضو ستاد برگزار شد، به درخواست سرمایه گذار هاتفی در خصوص تغییر کاربری زمین پروژه سرمایه گذاری تولید کاغذ از کربنات کلسیم رسیدگی شد.

 

درخشانی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی ضمن قرائت دستور کار جلسه از دستگاههای عضو ستاد خواست به توضیح نحوه ارائه خدمات مورد تقاضای سرمایه گذار بپردازند که مدیران صنعت معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، گاز، برق و آب منطقه ای، حمل و نقل و راه و شهرسازی به تشریح نحوه ارائه خدمات پرداختند .

 

شجاعی در پایان جلسه از مدیران عضو ستاد خواست با توجه به اینکه زمین مورد تقاضا متعلق به سرمایه گذار بوده و اجرای این پروژه باعث رشد و توسعه استان و اشتغال زایی می شود و پروژه صنعت سبز فاروج از پروژه های موفق استان می باشد، نسبت به همکاری همه جانبه اقدام و از جهاد کشاورزی استان خواست ظرف مدت10 روز آینده نسبت به تعیین تکلیف زمین از جهت درجه بندی اعلام نظر نماید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0