شنبه, 10 اسفند 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ 
  • کد خبر : ۱۸۸۲۹۳
برگزاری جلسه كارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع خراسان شمالی در سال 1398
هفتمین جلسه" كارگروه تخصصي درآمدها و تجهيز منابع استان " در سال 1398 در محل سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور اعضاء ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی خراسان شمالی، این جلسه در محل سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور پارسی پور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، بدری مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، درخشانی  مدیر کل اموراقتصادی و دارایی و دبیر کارگروه تخصصی درآمدها، شرافتی معاون اقتصادی اطلاعات استان، خداوردیان معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان و اعضاء کارگروه برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه، درخشانی  دبیر جلسه، به ارائه گزارش کلی از وضعیت درآمدهای استان و قرائت دستور کار جلسه پرداخت . که بر اساس دستور کار زارعی مجری طرح پژوهشی شناسایی ظرفیت های بالقوه درآمدهای استانی می بایست به ارائه گزارش روند اجرایی طرح می پرداخت. 

 

در ادامه جلسه درخشانی مدیر کل اموراقتصادی و دارایی به قرائت دستور کار دوم "بررسی درآمدهای وصولی تا پایان آبان ماه 1398" پرداخت و از دستگاه هایی مانند راه و شهرسازی، امور مالیاتی، گمرک و محیط زیست خواست دلایل عدم تحقق درآمدهای وصولی به همراه نظرات و پیشنهادات اعلام نمایند .

 

در ادامه جلسه، یعقوب نژاد مدیرکل امور مالیاتی استان به دلایل عدم تحقق درآمدها و ارائه راهکارها در خصوص درآمدها پرداخت.

 

سپس  ادارات کل  راه و شهرسازی و گمرک طبق دستور کار جلسه  به بیان دلایل  عدم تحقق درآمدها در8 ماهه ابتدایی سال 98 پرداختند .

 

در پایان جلسه پارسی پور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه هایی موفق در وصول درآمد ها گفت: فضای درآمدی استان باید رصد شود باید از تجربیات استان ها استفاده نماییم تقسیم کار نموده و بر اساس آن نقش خود را ایفا نموده تا بتوانیم در وصول درآمد رشد نموده و موفق باشیم .

 

وی از موضوعاتی مانند فرهنگ سازی، آموزش و بحث های پژوهشی به عنوان مواردی که می توان در افزایش درآمدی استان کمک نماید نام برد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0