يکشنبه, 22 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۸۸۷۱۱
قدردانی رئیس مجمع نمایندگان استان یزد از تلاش های اداره كل اقتصادی یزد
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد و نماینده مردم شهرستان های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی از تلاش های اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در کسب عنوان دستگاه برتر استانی وزارت اقتصاد قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، سید کمال دهقانی فیروزآبادی در نشست مجمع و نمایندگان استان این موفقیت را به مدیران ، مسئولان، کارشناسان و کارکنان این مجموعه تبریک گفت.

وی اظهار داشت: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد طی سالهای اخیر تلاش های مضاعفی را در حوزه های مختلف اقتصادی انجام داده است که شایسته است از خدمات آنان تجلیل شود.

این اداره کل در جشنواره شهید رجایی سال 97 وزارت امور اقتصادی و دارایی در ارزیابی های انجام شده به عنوان " دستگاه برتر استانی " این وزارتخانه شناخته شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسمی که به همین منظور با حضور معاونان، مدیران، مسئولان و سایر مقامات این وزارتخانه برگزار شد؛ با اهدای لوح سپاس به علی نمازی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از تلاش های این اداره کل تجلیل کرد.

ارزیابی های انجام شده در جشنواره شهید رجایی بر اساس شاخص های اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار، ارتقای بهره وری و  سلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی و  استقرار نظام مدیریت عملکرد بوده است.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در جشنواره شهید رجایی طی سال های 95، 96  و 97 در سطح استان یزد هم در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی  برتر شناخته شد.

ایجاد زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری و تلاش وافر در این زمینه، ایجاد ارتباط و تعامل با دستگاههای متولی امور سرمایه گذاری و تشکیل کانون نمایندگان تام الاختیار مرکز خدمات سرمایه گذاری، الکترونیکی کردن امور خزانه داری، ایجاد تعامل موثر با دستگاههای اجرایی به ویژه استانی تابعه وزارت اقتصاد، تلاش در جهت شفافیت امور مالی، تلاش در جهت قانونمند کردن فعالیت های مالی و تسهیل امور خدمات و تکریم ارباب رجوع از جمله مهمترین فعالیت های این اداره کل است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0