يکشنبه, 22 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ 
  • کد خبر : ۱۸۸۸۲۲
عملیات ساخت كارخانه آلیاژ سیلیكون- منگنز در اسلام‌آبادغرب آغاز شد
عملیات ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون- منگنز با سرمایه گذاری کشور چین سه‌شنبه هفته گذشته با حضور هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در اسلام‌آبادغرب آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه، حاتمی در حاشیه این مراسم گفت: ایران و چین روابط  اقتصادی گسترده‌ای دارند و ما هم تمام تلاش‌مان این است که بخشی از سرمایه‌گذاری خارجی را به استان جذب کنیم و انتظار داریم با وجود جذابیت‌ها و امتیازاتی که استان ما در مقایسه با دیگر استان‌ها دارد بتوانیم در این زمینه موفق شویم.

 وی اسلام آبادغرب را چهار راه تجاری استان ذکر کرد و افزود: با وجود منطقه ویژه اقتصادی و فاز دوم شهرک صنعتی این شهرستان، ظرفیت و پتانسیل لازم برای سرمایه‌گذاری در این شهر وجود دارد که در تلاشیم، روند سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این شهرستان ادامه داشته باشد.

 معاون استاندار کرمانشاه اظهار داشت:  امیدواریم ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون - منگنز بعنوان یکی از صنعت‌های مفقود در استان که با سرمایه گذاری چینی‌ها عملیات اجرایی آن آغاز شد، شروعی برای سرمایه گذاری‌های بزرگتر در سطح استان و شهرستان اسلام آبادغرب باشد.

این پروژه با ظرفیت تولید هزار و ۵۰۰ تن در سال و سرمایه گذاری ۱۰ میلیون یورو، اشتغال زایی ۲۱۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۴۰۰ نفر را به صورت غیرمستقیم در پی دارد.

اسلام آبادغرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0