دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ 
  • کد خبر : ۱۸۹۱۱۴
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان:
امروز دستگاهی موفق تر است كه در واگذاری اسناد به خصوص اسناد خزانه و اوراق تسویه فعال تر باشد
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در همایش ظرفیت های تبصره 5 قانون بودجه مورخ 17 دی ماه که با حضور همکاران مرکز مدیریت بدهی ها و مطالبات وزارت اموراقتصادی و دارایی برگزار شد گفت: دستگاهی موفق تر است که در واگذاری اسناد خزانه و اوراق تسویه فعال تر باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اظهار کرد: دستگاهی موفق تر است و مشکلاتش کم تر است، که در بحث اسناد خزانه و اوراق تسویه فعال تر باشد و در صورت عدم توجه به این موضوع مشکلات دستگاه به تعویق می افتد.

محسن کاویانی با اشاره به توزیع اسناد خزانه گفت: اسناد خزانه توزیع شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان تاکنون 800 میلیارد تومان است که 24 درصد آن محقق شده است.

همایش تبیین استفاده از ظرفیت های تبصره 5 قانون بودجه سال 1398 با محوریت اسناد تسویه و خزانه اسلامی جهت ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی و ذیحسابان شهرداری ها در سالن همایش اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان برگزار شد و اهمیت استفاده از این ظرفیت ها در استان برای شرکت کنندگان توسط مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان بیان شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0