جمعه, 15 فروردين 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ 
  • کد خبر : ۱۹۰۵۸۲
نشست مدیركل دفتر بازرسی، مدیریت عملكرد و پاسخگویی به شكایات با مدیران و كاركنان برگزارگردید
نشست و گفتگوی صمیمانه مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات با مدیران و کارکنان در محل سالن اجتماعات یاس فاطمی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، نشست و گفتگوی صمیمانه هادی عبدالهی مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات با حضور فرزانه دهنادی نماینده وزیر و مدیرکل، معاونین، روسای ادارات و کارکنان اداره کل  در محل سالن اجتماعات یاس فاطمی برگزار گردید.

دراین نشست و گفتگوی صمیمانه، هادی عبدالهی از طریق گزارش های تخصصی کارکنان از حوزه های مختلف از نزدیک در جریان فعالیت ها و مشکلات  اجرایی اداره کل قرار گرفت.

 وی تصریح کرد: با تقویت همدلی و هم افزایی بین ستاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و اداره کل استان تهران مشکلات مطروحه قابل حل می باشد.

در پایان این نشست و گفتگوی صمیمانه، مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، به تبیین و تشریح وظایف و رسالت وزارت امور اقتصادی و دارایی پرداخت و بر نظرات وزیر اقتصاد مبنی  بر همکاری و تلاش بیشتر در جهت تحقق اهداف و وظایف وزارت اقتصاد بالاخص حوزه سرمایه گذاری و مولدسازی تاکید نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0