يکشنبه, 15 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
  • کد خبر : ۱۹۵۲۳۵
سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در آذربایجان غربی برگزارشد
سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در آذربایجان غربی باحضور دكتر جلال زاده نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی، نماینده وزیر و مدیركل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، مدیران و مسئولین دستگاههای تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان در محل سالن جلسات این اداره كل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، داود غفارپور نماینده وزیر و مدیر کل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، با تبیین برنامه های عملیاتی دستگاههای اجرائی تابعه وزارت متبوع در سال جهش تولید در راستای محورهای 5 گانه ابلاغی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در راستای اجرای مطلوب اهداف و سیاستهای وزارت امور اقتصادی و دارایی، جلسات شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان برگزار می شود.

 وی با اشاره به مواردی از جمله جمع بندی، تنقیح و احصا برخی از  قوانین و مقررات، گفت : در این  راستای با ایجاد همدلی و وحدت در سطح استان اقدام می گردد.

غفارپور با اشاره به وظایف و  نقشه راه برای تحقق "جهش تولید" به پنج محور ابلاغی وزیر امور اقتصادی و داری در محورهای "تامین مالی"، "تقویت سرمایه گذاری"، "توسعه تجارت خارجی"، "بهبود محیط کسب و کار" و "انضباط مالی و مولد سازی دارایی‌های دولت" پرداخت.

در ادامه جلسه دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تکالیف دستگاه های اجرایی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم و انجام امورات محوله، در خصوص مواردی از جمله نحوه عملکرد دستگاه های اجرایی تابعه ومرکز خدمات سرمایه گذاری توضیحات مبسوطی را بیان کرد.

جلال زاده با بیان اینکه کشور در حال حاضر با شرایط خاصی از جمله وجود ویروس کرونا و شرایط اقتصادی به وجود آمده افزود درگیر می باشد افزود: باید از ظرفیتهای موجود استان و دستگاههای اجرایی استفاده مطلوب صورت گیرد.

نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تأکید نمود: موارد کارشناسی و مشکلات مطروحه دستگاههای تابعه که در جلسات شورای هماهنگی مورد بررسی قرار گرفته، جهت تنقیح قوانین و برای تصویب، اقدام و عملیاتی نمودن موارد به دفتر ایشان انعکاس یابد تا پیشنهادات در کمسیون های مجلس طرح موضوع شده و در قالب مصوبات به مجلس شورای اسلامی ارائه گردد.

 گفتنی است در این جلسه هریک از دستگاههای تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان ضمن اشاره به اولویتهای عملیاتی، گزارش عملکرد دستگاه خود را ارائه کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0