يکشنبه, 15 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
  • کد خبر : ۱۹۵۲۳۸
اولین جلسه ستاد منطقه دو كشوری وزارت اقتصاد در آذربایجان غربی بصورت ویدئو كنفرانس برگزار شد
اولین جلسه ستاد منطقه دو کشوری وزارت امور اقتصادی و دارایی شامل ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس به دبیری اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، اولین جلسه ستاد منطقه دو کشوری وزارت امور اقتصادی و دارایی شامل؛ ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس به دبیری اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی تشکیل شد.

داودغفارپور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، در این جلسه با اشاره به برنامه عملیاتی نه گانه وزارت متبوع، گفت: با توجه به اینکه یکی از وظایف محوله وزارت متبوع به ادارات کل در راستای مولد سازی اموال دولتی می باشد لذا استانها در این خصوص باید جهت دست یابی به درآمدهای استانی نسبت به مولد سازی اقدام نمایند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، همچنین یادآور شد برابر ماده 3 آیین‌نامه، وزارت امور اقتصادی و دارایی این امکان وجود دارد از طریق واحدهای استانی خود راساً اموال مازاد را شناسایی و نسبت به مولدسازی و یا فروش آنها اقدام کنند.

گفتنی است در این ویدئو کنفرانس پس از ارائه پیشنهادات و نکته نظرات از سوی مدیران کل منطقه 2 در خصوص کارگروه های تخصصی، تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ و مقرر گردید مسئولیت کارگروه تخصصی اقتصادی با استان آذربایجان غربی، کارگروه تخصصی توسعه مدیریت و منابع با استان آذربایجان شرقی، کارگروه تخصصی نظارت مالی با استان کردستان و کارگروه تخصصی سرمایه گذاری با استان اردبیل اختصاص یافتِ

عباس زاده مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی اظهار امیدواری کرد تا وظایف محوله به کارگروه های تخصصی به بهترین نحو ممکن انجام گیرد.

شایان ذکر است این جلسه با دستورهای؛ بررسی برنامه عملیاتی مناطق نه گانه ارسالی از دفتر امور استانها، تقسیم وظایف کاری بر اساس تقسیم بندی جدید منطقه دو و برنامه عملیاتی مناطق و سایر موارد تشکیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0