چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۸۷۰۸۰
هفتمین نشست شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اقتصاد در استان البرز برگزار شد
هفتمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان البرز به ریاست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و با حضور مدیران دستگاه های تابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان ، در سالن جلسات اداره کل امور مالیاتی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، در این جلسه ابوالفضل فلاح مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، طی سخنانی در خصوص پیگیری ماده 110 قانون مالیات های مستقیم و انتقال پرونده های مالیاتی از استان تهران به البرز گفت: براساس اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، کار گروه نظارتی در ستاد سازمان با مدیریت دفتر اطلاعات مالیاتی جهت ارائه توصیه های لازم و رفع اختلافات احتمالی ایجاد شده است و طی پیگیری های بعمل آمده، تاکنون انتقال برخی از پرونده های مالیاتی از استان تهران به البرز نهایی شده و انتقال مابقی پرونده ها در دست اقدام است.

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه سید مجتبی تقوی مدیرکل امور مالیاتی استان البرز توضیحاتی در خصوص پیاده سازی طرح جامع مالیاتی با هدف کاهش فشار بر تولید کنندگان، انجام اقدامات لازم  در راستای مبارزه با کارت های صوری بازرگانی و همچنین ثبت نام جهت استفاده از کارت خوان های پزشکی در استان ارائه کرد.

همچنین در این جلسه، فلاح مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز از زحمات مدیر کل و کارکنان امور مالیاتی استان البرز در تحقق درآمدهای مالیاتی استان طی سال های اخیر تقدیر و تشکر کرد.

در این نشست، مقرر گردید جلسه ای با حضور دستگاه های علوم پزشکی، مالیاتی، شورای هماهنگی بانک های استان، سازمان نظام پزشکی و اقتصادو دارایی در خصوص موضوع استفاده از کارت خوان های پزشکی برگزار شود.

جلسه کارشناسی نیز در خصوص کارت های صوری بازرگانی با حضور ادارات کل مالیاتی، صمت، گمرک، اقتصاد و دارایی و اتاق بازرگانی برگزار شود.

همچنین مقرر گردید شورای هماهنگی بانک های استان در راستای کمک به رونق تولید، مشکلات، چالش ها و پیشنهادات کارشناسی خود را در خصوص بهبود فرایند احیای واحدهای تملیکی بانک ها به دبیرخانه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان البرز ارسال نماید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.12.0
    V5.7.12.0