دوشنبه, 31 شهريور 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ 
  • کد خبر : ۱۹۲۷۶۹
یك مقام وزارت اقتصاد بر اجرای سیاست های كلان جهش تولید در استان ها تاكید كرد
مدیر کل امور استان های وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه وزارت اقتصاد سیاست های راهبردی را برای جهش تولید تدوین و ابلاغ کرده است بر اجرای این سیاست ها در استان ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، سعید توتونچی ملکی در نشست هم اندیشی مدیران منطقه هشت وزارت امور اقتصادی و دارایی که به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس به میزبانی این اداره کل برگزار شد  افزود:  استان ها با استفاده از ظرفیت های درون و برون سازمانی باید به جد پیگیر این سیاست ها باشند.

وی با قدردانی از تلاش ها و اقدامات منطقه هشت کشور که دبیری آن بر عهده استان یزد است گفت: بهبود محیط کسب و کار، تامین مالی دولت و سرمایه گذاری خارجی از جمله این سیاست ها می باشند.

توتونچی ملکی همچنین گفت: برنامه عملیاتی مشترک برای مناطق با تاکید بر اموری نظیر تسویه اسناد خزانه اسلامی، مولدسازی اموال دولتی و توسعه پنجره واحد سرمایه گذاری در حال تدوین است که به زودی ابلاغ می شود.

وی تغییر منطقه بندی مناطق وزارت امور اقتصادی و دارایی را یادآورشد و گفت: بر اساس دستورالعمل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و قوانین بودجه و برنامه های توسعه پنجم و ششم و با هدف کاهش بارکاری مناطق و تسهیل در انجام فعالیت های منطقه ای، مناطق هشت گانه این وزارتخانه تغییر کرده است.

وی بر برگزاری نشست های شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اقتصاد و مدیران منطقه ای وزارت اقتصاد و دوره های آموزشی مشترک در حوزه های تخصصی به صورت مجازی تاکید کرد و افزود: برنامه ریزی جهت برگزاری نشست مجازی مدیران استانی با وزیر امور اقتصادی و دارایی در حال انجام است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.10.0
    V5.7.10.0