سه‌شنبه, 7 بهمن 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
  • کد خبر : ۱۹۵۲۳۹
با حضور مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانهای تهران، البرز و قم برگزار شد؛
اولین جلسه مدیران منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1399
اولین جلسه مدیران منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1399 با حضور مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانهای تهران، البرز و قم و بصورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، فرزانه دهنادی در این نشست با اشاره به برنامه عملیاتی مناطق 9 گانه ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها در سال 1399، برنامه ها و موضوعات کاری مشترک حوزه ها و کارگروه های مختلف را تشریح کرد.

وی افزود: دستور العمل جدیدی در خصوص آیین نامه کاری نشست های منطقه ای به استانها ابلاغ شد که بر اساس آن سه کارگروه تخصصی در سطوح "کارشناسی" با محوریت تهیه طرح مصوبات، کارگروه "معاونت های تخصصی" و در نهایت نشست "مدیران" برای اتخاذ تصمیم مشترک بین سه استان منطقه شش تشکیل می شود.

دبیر نشست مدیران منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص برگزاری جلسات مدیران و کارگروههای منطقه شش نیز گفت: تا پایان سالجاری چهار جلسه فصلی، 12 جلسه معاونین تخصصی، 12 جلسه کارگروههای تخصصی، یک جلسه شورای هماهنگی و 9 جلسه علمی باید توسط ادارات کل امور اقتصادی و دارایی منطقه شش برگزار گردد.

در ادامه مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانهای البرز و قم نیز طی سخنانی در خصوص به اشتراک گذاری تجربیات هریک از ادارات کل در حوزه های سهام عدالت، اقتصاد هوشمند و سرمایه گذاری مطالبی ارایه کردند.

گفتنی است، در ادامه این جلسه، سه نشست کارگروه معاونت های نظارت مالی، اقتصادی و منابع انسانی نیز با حضور معاونین تخصصی هر یک از ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانهای تهران، البرز و قم بصورت وبینار برگزار شد و پیشنهادات مربوط به عناوین و ترکیب اعضای کارگروه ها و نیز دوره های زمانی برگزاری جلسات آن به تصویب رسید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0