پنج‌شنبه, 6 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
  • کد خبر : ۱۹۵۲۴۱
توسط صندوق یک خیریه وابسته به اداره‌کل اقتصادی کردستان صورت گرفت
توزیع ۳۰ هزار ماسك رایگان بین اقشار كم درآمد سنندج
مدیرکل امور اقتصادی و داریی کردستان از توزیع ۳۰ هزار ماسک رایگان بین اقشار کم درآمد سنندج خبر داد و گفت: هزینه تهیه این تعداد ماسک توسط صندوق خیریه هه‌توان وابسته به این اداره‌کل واز اهدا حقوق کارکنان تامین شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کردستان، محمدعظیم ملک در حاشیه توزیع ماسک رایگان بین رانندگان و اقشار کم درآمد شهر سنندج به خبرنگاران اظهار داشت: صندوق خیریه هه‌توان وابسته به اداره‌کل امور اقتصاد و داریی استان است که هر ماه کارکنان این اداره‌کل مبلغی از حقوق خود را براساس توان مالی‌شان به حساب این صندوق واریز می‌کنند.

وی اضافه کرد: از آنجا که تهیه ماسک برای جلوگیری از ابتلای به بیماری کرونا از ملزومات ضروری است و بسیاری از اقشار کم درآمد جامعه ما توان خرید روزانه آن را ندارد، تصمیم گرفته شد از منابع مالی موجود در این صندوق خیریه برای خرید ماسک استفاده کنیم.

مدیرکل امور اقتصادی و داریی کردستان افزود: ۳۰ هزار عدد ماسک در سه نوع  از محل حقوق کارکنان اداره‌کل اقتصاد و داریی استان که در این صندوق خیریه ذخیره شده بود، خریداری و بین رانندگان و اقشار کم درآمد سنندج توزیع شد.

ملک یادآور شد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون از محل منابع موجود در این صندوق خیریه مبالغ نقدی نیز در قالب کارت‌های هدیه به خانوارهای ضعیف و کم درآمد جامعه استان کردستان اهدا شده است.

شایان ذکر است استان کردستان جزء استانهای در وضعیت قرمز از لحاظ شیوع کرونا قرار دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0