دوشنبه, 5 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۹۶۵۵۶
برای دومین سال پیاپی
یزد در بخش اقتصاد و سرمایه گذاری در كشور برتر شد
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در ارزیابی های عملکرد وزارت اقتصاد برای دومین سال پیاپی در سال 98 در بخش اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور برتر شناخته شد و مقام نخست را در بین استان ها کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، این ارزیابی ها بر اساس تهیه و تدوین گزارش های تحلیلی اقتصادی، آماری، مشارکت در  تصمیم گیری های اقتصادی و اقدامات مرتبط با توسعه اقتصاد منطقه ای بوده است.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با بیان اینکه کسب این موفقیت حاصل کار تیمی و تفکرات جمعی است گفت: تلاش برای اجرای سیاست های اقتصادی دولت و وزارت اقتصاد یکی از اولویت های این اداره کل است.

محمد دهقان منشادی افزود: طی سالهای گذشته برای بهبود وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری اقدامات خوبی انجام شده و استان یزد توانسته است در بسیاری از شاخص های اقتصادی، مالی و سرمایه گذاری رتبه های برتر را در سطح کشور کسب کند.

وی گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران، تلاش ها و فعالیت های لازم برای جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در دست اقدام است و در این زمینه تلاش های لازم را انجام خواهیم داد.

تلاش برای جلب و جذب سرمایه گذاری، فراهم کردن زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری به ویژه در شرایط تحریم، رونق فضای کسب و کار، توجه به سرمایه گذاری داخلی و استفاده از ظرفیت های بخش های مختلف و تلاش برای رشد و بهبود شاخص های اقتصادی از جمله سیاست های محوری استان یزد در بخش های اقتصادی و سرمایه گذاری می باشد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0