چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۹۶۵۶۰
در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی و پاسخگویی به مطالبات مردم صورت می گیرد؛
حضور مدیر كل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در مركز سامانه الكترونیكی ارتباط مردم و دولت (سامد)
در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تبیین اهداف دولت تدبیر و امید و تحقق مصادیق حقوق شهروندی، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت، پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، با توجه به تاکید استاندار تهران مبنی بر استمرار تعامل دولت با مردم و ایجاد فرصتی برای همه اقشار مردم جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران استان و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات آنان، فرزانه دهنادی، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران از ساعت 9 لغایت 11 صبح روز شنبه یازدهم مردادماه جاری با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) پاسخگوی تماس های هموطنان می باشد.

شهروندان می توانند از طریق شماره تلفن 111 بصورت مستقیم سوالات و مشکلات خود را در حوزه های بانکی، بیمه، مالیات، گمرک و سایر حوزه های وظیفه ای این اداره کل مطرح نمایند.

لازم به ذکر است، ملاقات حضوری شهروندان استان با مدیرکل و معاونین اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران روزهای سه شنبه هر هفته در محل این اداره کل برگزار می گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.12.0
    V5.7.12.0