سه‌شنبه, 8 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ 
  • کد خبر : ۱۹۶۸۰۵
بهروزی در جلسه کارگروه تخصصی سرمایه گذاری معاونت اقتصادی منطقه شش ادارات کل امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد؛
ضرورت دسترسی استانها به سامانه بانك اطلاعاتی سرمایه گذاران
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در دومین جلسه کارگروه تخصصی سرمایه گذاری معاونت اقتصادی منطقه شش کشوری بر لزوم دسترسی ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها به سامانه بانک اطلاعاتی سرمایه گذاری کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، واقف بهروزی اظهار داشت: دسترسی به بانک اطلاعاتی سرمایه گذاری بعنوان یکی از مهمترین ابزار اطلاعاتی بروز جهت نظارت بر طرحهای سرمایه-گذاری از موضوعاتی است که پیگیری آن در کارگروه تخصصی معاونت اقتصادی تصویب و تایید گردید.

وی تصریح کرد: اطلاعات مربوط به ظرفیت های سرمایه گذاری، فرصت های سرمایه گذاری و طرح های نیمه تمام از جمله مهم ترین اطلاعات مورد نیاز سرمایه گذاران برای فعالیت در استان ها می باشد.

بهروزی در ادامه، مهمترین اقدامات مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان تهران در خصوص پیگیری اجرای مصوبات منطقه را پیگیری موضوع پیش¬بینی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه سرمایه‌گذاری به عنوان یک شاخص عملکرد اختصاصی آنها به استناد مصوبه هیات وزیران و همچنین پیگیری اطلاع مراکز خدمات سرمایه‌گذاری استان‌ها از پرونده‌های درخواست مجوز سرمایه‌گذاری خارجی قبل از طرح در جلسات هیأت سرمایه‌گذاری خارجی برشمرد.

در ادامه این جلسه، اعضای کارگروه مذکور در خصوص برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مشترک بین سه استان تهران، البرز و قم، لزوم اشتراک¬گذاری و استفاده از تجربیات موفق یکدیگر در خصوص نحوه تشکیل بانک اطلاعات سرمایه‌گذاران خارجی و همچنین مشکلات سرمایه‌گذارن خارجی در مراحل قبل از صدور مجوز سرمایه‌گذاری و بعد از آن، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.12.0
    V5.7.12.0