دوشنبه, 5 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ 
  • کد خبر : ۱۹۹۱۱۳
در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تشکیل شد:
جلسه عمومی ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان گیلان
جلسه عمومی ذیحسابان دستگاه های اجرایی با حضور مدیرکل، معاونین نظارت مالی و توسعه مدیریت ومنابع و ذیحسابان دستگاه های اجرایی دارای ردیف بودجه استانی در موضوع مولدسازی دارایی های مازاد، پنجشنبه 13شهریور در محل این اداره کل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان، سید رضا عظیمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان در این جلسه گفت: به استناد جزء(3) بند(د) تبصره (12) قانون بودجه سال جاری، دستگاه‌ها باید اموال مازاد خود را پس از شناسایی و احصاء به فروش برسانند و یا در قالب اوراق صکوک اجاره عرضه کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: اولویت ذیحسابان دستگاه های اجرایی بر شناسایی اموالی باشد که اولا معارض نداشته باشند و ثانیا سند داشته باشند.

در این جلسه، که ذیحسابان ادارات کل دامپزشکی، میراث فرهنگی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شیلات، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، اداره کل زندان ها، ثبت احوال، هواشناسی، آب و فاضلاب شهری، مالیاتی، اوقاف، نوسازی مدارس، محیط زیست، بهزیستی، استانداری گیلان و سازمان صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند،  ذیحسابان دستگاه های اجرایی گزارشی از آخرین وضعیت اموال و دارایی های مازاد دستگاه های اجرایی حوزه مسئولیت خود ارائه و در خصوص مشکلات شناسائی و مستندسازی اموال و همچنین ثبت اموال غیر منقول در سامانه سادا توضیحاتی دادند.

در پایان جلسه، تصمیمات متخذه برای اقدامات آتی در موضوع مولدسازی دارایی ها در استان قرائت شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0