يکشنبه, 28 دی 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
  • کد خبر : ۲۰۳۴۶۲
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز:
هدف از تشكیل هیات های استانی ماده 251 مكرر؛ تحقق عدالت مالیاتی است
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز در نشست هماهنگی با اعضای هیات استانی موضوع ماده 251 مکرر قانون مالیات های مستقیم گفت: هدف از تشکیل هیات های استانی ماده 251 مکرر؛ تحقق عدالت مالیاتی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی استان البرز ؛ ابوالفضل فلاح مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در این جلسه با تشریح فلسفه تشکیل هیأت های استانی ماده 251 مکرر در استان ها، بیان کرد: تحقق عدالت مالیاتی و احقاق حقوق مسلم دولت و مودیان مالیاتی از ضروریات  تشکیل این هیات
است.

وی از دادرس مالیاتی و اعضای هیأت استانی ماده 251 مکرر خواست تا در بررسی شکواییه های مردم نهایت دقت و امانت داری را مبذول نموده و پاسخگویی متقن و مستدل نسبت به شکایات مودیان مالیاتی را مدنظر قرار دهند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز با عنوان اینکه در فرآیند دادرسی مالیات،هیات  251 مکرر بعنوان آخرین حلقه ، مأمن و محل مراجعه مودیان مالیات محسوب می شود، از  دبیرخانه استانی خواست تا با زمان سنجی اقدامات و پایش مستمر آنها مانع اطاله دادرسی شود زیرا آنچه جزء سیاست کاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان است؛ رسیدگی در حداقل زمان با بالاترین سطح کیفیت می باشد.

بنابراین خبر، در ادامه جلسه گزارش اقدامات بعمل آمده توسط دبیرخانه هیات استانی ماده 251 مکرر طی سه سال اخیر ارائه و هر یک از اعضاء و دادرسین نکته نظرات خود را اعلام نمودند.

در پایان این نشست ، علی نصرتی عضو جامعه مشاورین مالیاتی بعنوان عضو اصلی هیأت استانی موضوع ماده 251 مکرر قانون مالیاتهای مستقیم معرفی و حکم صادره از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی توسط مدیر کل اقتصادی استان البرز به  وی اعطا شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0