پنج‌شنبه, 14 اسفند 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ 
  • کد خبر : ۲۰۵۳۰۲
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در گفتگو با اتفاقیه خبر داد :
احتمال واریز سود سهام سال 98 شركت ها برای سهامداران عدالت در استان تاپایان سال جاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی خراسان شمالی ، درخشانی در گفتگو با خبرنگار روزنامه اتفاقیه اظهار داشت : دراستان 730نفر به صورت رسمی و نهایی دارای سهام عدالت هستند که سود سهام سال  98سهامداران عدالت تا پایان سال برای آنها واریز می شود .

درخشانی افزود : در خراسان شمالی 27 درصد از مردم به صورت مستقیم و73درصد نیز به صورت غیر مستقیم سهام عدالت خود را مدیریت می کنند .

وی اضافه کرد: 73درصد مردم استان در قالب528  هزار نفر سهام عدالت خودرا به صورت غیر مستقیم و 27درصد مردم درحدود 200هزار نفر به صورت مستقیم سهام عدالت خود را مدیریت می کنند .

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت : امکان واریز سود سهام عدالت افرادی روش سرمایه گذاری غیر مستقیم را انتخاب کرده اند از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی وجود دارد و افرادی که ثبت نام درسامانه سجام را انجام داده اند ، واریز سود برای آنها راحت تر می شود .

درخشانی درباره میزان واریز سود سال 98 سهام عدالت افزود : میزان واریز سود هنوز مشخص نیست اما به طور قطع از مبلغ واریزی در سال گذشته بیشتر خواهد بود .

مدیر کل امور اقتصادی ودارایی خراسان شمالی در پایان افزود : روز20 الی21 اسفند ماه جاری در استان نوبت دوره مجمع برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام برگزار می شود .

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0