پنج‌شنبه, 14 اسفند 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • کد خبر : ۲۰۵۳۸۸
برگزاری جلسه تك برگی نمودن اسناد مالكیت دولتی دستگاههای اجرایی استان مازندران
به منظور تسریع در تک برگی نمودن اسناد مالکیت دولتی دستگاههای اجرایی استان مازندران جلسه هم اندیشی در اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران، در اجرای تفاهم نامه فی ما بین وزارت اموراقتصادی و دارایی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و پیرو مکاتبات متعدد پیشین، به منظور بررسی عملکرد دستگاههای اجرایی و رفع موانع احتمالی در مستند سازی و همچنین تسریع در تک برگی دولتی نمودن اسناد مالکیت ، جلسه ای با حضور سید اسماعیل هاشمی، مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران،زارع مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان،علیخانزاده معاون هزینه و رییس خزانه استان ، معاونین توسعه مدیریت و منابع، ذیحسابان و کارشناسان دستگاههای اجرایی ذیربط، در اداره کل اموراقتصادی ودارایی مازندران برگزار شد.

در این جلسه سید اسماعیل هاشمی، مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران، ضمن تاکید براهمیت موضوع اظهارداشت: این طرح راهی به سوی مستندسازی و تثبیت مالکیت دولت درعرصه‌های ملی ودولتی است و از دستگاههای اجرایی خواست با توجه به فرصت اندک باقیمانده تا پایان سال، با پیگیری های مستمراز اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و واحدهای ثبتی مربوطه نسبت به انجام این امر مهم اقدام نمایند.

درادامه این جلسه زارع مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان مازندران ضمن اعلام آمادگی درخصوص اجرایی نمودن فرایند تک برگی دولتی نمودن اسناد مالکیت دولتی دستگاهای اجرایی ،خواستارپیگیری دراجرای این مهم شد.

براساس این گزارش دراین جلسه نمایندگان دستگاههای اجرایی استان، پیشنهادها، سوالات، ابهامات، مشکلات و چالش های خود را در نحوه اجرا بررسی و راهکارهای اجرایی توسط مسئولان ذیربط ارائه گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0