پنج‌شنبه, 14 اسفند 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • کد خبر : ۲۰۵۳۹۰
برگزاری نشست مشترك مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان و رییس دانشگاه مازندران

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران، پیرو جلسه مشترک فی مابین دکتر سیداسماعیل هاشمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و دکتر نوذری رییس دانشگاه مازندران مقرر شد تفاهم نامه همکاری مشترک بین دو دستگاه اجرایی در استان منعقد گردد.

بر اساس این گزارش، مقرر گردید تا براساس این تفاهم نامه اعضای هیات علمی جدید الاستخدام بتوانند از ظرفیت فرصت مطالعاتی دررشته‌های مرتبط بهره‌مند شده و پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط با امور مدیریتی، اقتصادی و مالی را با همکاری متقابل دانشگاه مازندران و اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان به اجرا در آورند

بر اساس این تفاهم نامه همچنین توافق شد نیازهای پژوهشی مورد نیاز استان از نظر اقتصادی در اولویت رساله دانشجویان مقاطع تحصیلی دکترا و کارشناسی ارشد و مورد حمایت قرارگیرد.

در این نشست دکتر نوذری تاکید کرد که دانشگاه بتواند از حداکثر اعتبار ممکن از محل ردیف‌های بودجه متوازن استانی بهره‌مند گردد و ضمنا موضوع جذب اسناد خزانه و تهاتر از محل اعتبارات جمعی و خرجی مطرح شد.

دکترهاشمی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران ضمن قدردانی از جذب به موقع اعتبارات موصوف توسط دانشگاه مازندران با ارایه عملکرد مناسب، اظهار امیدواری کرد: درادامه بتوانند اسناد جذب نشده سایر دستگاه‌های اجرایی در این ردیف را به دانشگاه مازندران اختصاص دهند.

 یادآورمی‌شود: دراین نشست معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل اموراقتصادی و دارایی ، معاون نظارت مالی و رییس خزانه استان و مدیرامورمالی دانشگاه مازندران، نیز حضور داشتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0