دوشنبه, 5 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ 
  • کد خبر : ۱۹۹۲۲۶
دكتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حكمی سید حسین دشتی را به عنوان عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی منصوب كرد
دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سید حسین دشتی را به عنوان عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد/ گفتنی است سید حسین دشتی دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی در رشته مدیریت راهبردی بوده و مقالات متعددی نیز در زمینه مالی تالیف نموده است/ در سوابق شغلی وی، مسئولیت هایی چون ذیحسابی و مدیر کلی امور مالی در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، خزانه داری کل و عضویت در شورایعالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، مشاورت معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و تدریس در دانشگاه علوم اقتصادی و دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده می شود.

با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی، سید حسین دشتی به عنوان عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی منصوب شد.
به گزارش شبکه اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، وزیر اقتصاد این حکم را بر اساس ماده 10 اساسنامه سازمان خصوصی سازی و به پیشنهاد رییس کل سازمان مذکور صادر نموده است. بر اساس این گزارش، در متن این حکم خطاب به سید حسین دشتی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی منصوب می شوید. انتظار می رود تمامی مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحب نظران به منظور انجام وظیفه قانونی و به ویژه در راستای اهداف و برنامه های مندرج در سند راهبردی آن سازمان و همچنین تعامل سازنده و فعال با سازمان های ذیربط به کار گیرید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و مشنور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام ماموریتها و وظایف محوله موفق و موید باشید.
گفتنی است سید حسین دشتی دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی در رشته مدیریت راهبردی بوده و مقالات متعددی نیز در زمینه مالی تالیف نموده است.
در سوابق شغلی وی، مسئولیت هایی چون ذیحسابی و مدیر کلی امور مالی در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، خزانه داری کل و عضویت در شورایعالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، مشاورت معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و تدریس در دانشگاه علوم اقتصادی و دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده می شود.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0